EENA30

EENA säravad naised

Läbi aegade on EENA liikmete hulgas olnud palju säravaid naisi. EENA eesmärk on innustada ja inspireerida naisi ettevõtlikkusele ja enesearengule. Siit leiad EENA 30. juubeli aastaks valminud saated koostöös Karjääristuudioga “Naised tipus”.

Naised tipus

Kuidas edukad naised juhivad? NAISED TIPUS #1

Kogemusi jagavad Fontes juhtivpartner Külli Lilleorg ning kood/Jõhvi kaasjuht Karin Künnapas. Külalistega vestleb EENA BPW Estonia president Ester Eomois. Video-podcasti toetab LHV. Stuudio kaunistas oma loominguga Liis Koger Art.

VAATA SAADET >

 

Millist naisjuhti vajab Eesti? | NAISED TIPUS #2

Külas on LHV panga juhatuse esimees Kadri Kiisel ja VIVITA laste ja noorte loovuskiirendi kaasasutaja ja tegevjuht Mari-Liis Lind. Külalistega arutleb EENA liige ja ettevõtja Signe Ventsel.

Stuudio kaunistas oma loominguga maalikunstnik Anna Kõuhkna. 

VAATA SAADET >

 

Naised kui otsustajad ja motiveerijad I NAISED TIPUS #3

Külas on Fyma kaasasutaja ja tegevjuht Karen K. Burns ning elustiiliettevõtja Merit Raju.  Külalistega arutleb EENA juhatuse liige ja EKTK Tartu esinduse juht Liina Helstein.

Stuudio kaunistas oma loominguga maalikunstnik Katrin Karu.   

VAATA SAADET >

Kuidas koroonakriis mõjutab naiste karjääriteekonda? I NAISED TIPUS #4

Külas on Miina Pruuli ja Janica Kooli, kes tutvustavad oma magistritöid mis uurisid koroonakriisi mõju naiste karjäärile. Kevadiste EBSi magistrikraadi omanikega vestleb EBSi õppejõud ning magistritööde juhendaja Ester Eomois.
Stuudio kaunistas oma loominguga maalikunstnik Maris Paal. 

VAATA SAADET >

Tugevate naiste taustajõud | NAISED TIPUS #5

Külas on Sportland Eesti tegevjuht Nelli Nilson ja startup ettevõtja Triin Kask. Külalistega arutleb EENA liige ja ettevõtja Signe Ventsel. 

Stuudio kaunistas oma loominguga Liisa Kruusmägi.

VAATA SAADET >

 

Töö- ja pereelu tasakaal | NAISED TIPUS #6

Stuudios on Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni president Ester Eomois ja võrdsete võimaluse volinik Liisa Pakosta. Nad arutavad, kuidas töö-ja pereelu tasakaalu luua ning mida saab ära teha organisatsioon, mida pereliikmed ja inimene ise.. 

Stuudio kaunistas oma loominguga maalikunstnik Lola Tehver. 

VAATA SAADET >

 

Roheettevõtlus – kuidas muutust ellu viia? | NAISED TIPUS #7

Stuudios on projekti „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ elluviijad: Ester Eomois (EENA president), Katarina Papp (RingKarbi asutaja) ja Erika Pihl (Tallinna Kaubamaja Grupp AS jätkusuutlikkuse koordinaator).

Stuudio kaunistas oma loominguga maalikunstnik Anu Muiste.

VAATA SAADET >

 

Kuidas hoida tiimis häid suhteid? | NAISED TIPUS #8

Vestlusringis on Let’s Do It World president ja rahvusvahelise võrgustiku juht Heidi Solba ning LHV eraisikute finantseerimise osakonna juht Catlin Vatsel. Vestlust modereerib EENA liige ja ettevõtja Signe Ventsel.

Stuudio kaunistas oma loominguga maalikunstnik Anita Karma. 

VAATA SAADET >