Sulge menüü

Tartu

Tartu klubi on peaaegu sama vana kui organisatsioon tervikuna. Aastate jooksul on olnud häid ja paremaid aegu – on olnud hetki sissepoole vaatamiseks, oma raja otsimiseks ja aktiivseks tegutsemiseks.

Meie klubis on 25 liiget. See on just paras suurus selleks, et jätkuks liikmeid erinevatesse projektidesse panustamiseks, ürituste organiseerimiseks ja üle-eenalistes ettevõtmistes kaasalöömiseks.

Klubi tegemisi iseloomustavad kolm märksõna.

Koostöö klubis ja teiste Tartu naisorganisatsioonidega. Toetame üksteise ettevõtmisi ja võtame ka koos ette – olgu seda siis Tartu EDA, Tartu Hansa Rotary, Lions Klubi Tartu Toome või meie enda Tartu klubi üritustel, aga ka koostöö Äksi motoklubiga.

Toetamine ja tunnustamine. Üle kümne aasta oleme kevadel koos Äksi motoklubiga käinud Kammeri koolis, kus õpivad hariduslike erivajadustega lapsed. Viime neile kultuurilist külakosti ja õpime koos selgeks mõne tantsu, mängu või käelise tegevuse, motomehed aga sõidutavad lapsi oma uhkete ratastega. Kooli õpilased näitavad meile, mida nad on aasta jooksul õppinud, jagavad emotsioone ja mõnikord ka muresid. Päev lõpeb ühise pannkoogisöömisega, mis on koos kodumoosiga meil traditsiooniliselt külakostiks kaasas. Mõnikord mängime ühiselt jalgpalli või osaleme kooli lõpuaktusel.

Ligi kümme aastat oleme emadepäeva künnisel tunnustanud vanavanemaid, kes kasvatavad lapselapsi ilma oma laste toeta. See on üks väga pidulik päev, mil valmistame vanavanematele ja nende lastelastele ette kohvilaua, muusikalised tervitused ja kingikoti ning istume ühises vestlusringis.

Eneseareng, kogemuste jagamine ja ühised väljasõidud. Kutsume külla põnevaid persoone, anname esinemisvõimalusi klubikaaslastele ja õpime sellest. Ühiselt oleme käinud Bremenis ja Värskas, Palermos ja Peterburis, Turus ja Moskvas, Sorrentos ja Pärnus, Riias ja Otepääl. See on kvaliteetaeg, mil meil on üksteise jaoks rohkem aega kui argiaskelduste rutiinis.
Meie klubisse on väga oodatud noored (oleme me ju kõik hingelt noored!), kes tunnevad soovi panustada. Usume, et kui tuled andma, siis kindlasti saad ka vastu – sõpru, huvitavaid kogemusi, emotsioone.

President

Liikmed