Sulge menüü

Tallinn

Tallinna klubi on EENA kõige suurem klubi 70 liikmega. Tallinna klubi on loodud samal ajal EENA-ga, 11. novembril 1992 aastal, olles esimene EENA klubi Eestis.

Tallinna klubi ühendab oma ridades naisi igas vanuses ja igalt elualalt. Nii suur ja kirev seltskond on loonud Tallinna klubile väga erilise ja tugeva aura. Klubiliikmete omavahelised kohtumised on tulvil põnevaid lugusid, häid nõuandeid ja kütkestavat vestlust igas valdkonnas.

Meeldiva klubitegevuse kõrval on Tallinna klubi  läbi aegade tegelenud Eesti naiste valupunkte avalikkusse toovate projektidega ning me jätkame selle suunaga ka edaspidi.

Lisaks tugevale ühiskondliku elu arengute toetamisele peab Tallinna klubi oluliseks ka oma liikmeskonna arenguid. Klubiüritused annavad alati lisaks meeldivale õhkkonnale ja klubikaaslastega kohtumisele juurde uusi teadmisi. Märksõnadeks on teatri- ja kunstinäituste ühiskülastused, kohtumised Eestis tuntud ja tunnustatud inimestega, Eesti ettevõtete ja ettevõtjatega tutvumised, oma liikmete tutvustusüritused. See on üks põhjus, miks Tallinna klubi loeb end üldist silmaringi laiendavaks klubiks.

EENA Tallinna klubi korraldab kahte iga-aastast suuremat üritust: esimene on Pidulik Õhtusöök, mis leiab aset aasta esimestel nädalatel, kuhu kutsume ka teiste EENA klubide liikmed. Ning teiseks Kübarapidu, mis toimub traditsiooniliselt augusti keskpaigas. Kübarapeole on lisaks EENA liikmetele kutsutud külalised ka teistest naisklubidest ja -organisatsioonidest.

Tallinna klubi ühendab ettevõtlikke naisi olenemata töövaldkondadest, nii ametinaised kui ettevõtjad. Peamine on tahe tegutseda ja kanda endas klubi põhimõtteid –innustada, julgustada ja toetada naisi; aidata kaasa oma erialal pädevate, ettevõtlike naiste ja naisjuhtide omavaheliste kontaktide loomisele, ideede ja arvamuste vahetamisele ning ühiste tegevuskavade elluviimisele, samuti klubilise tegevuse traditsioonide säilitamisele ja edasiviimisele.

President

Liikmed