Rannamõisa

VÄIKESE KLUBI MITU NÄGU

EENA Tallinna klubi sõsarklubina tekkis 2004. aastal Harku vallas väike, Tabasalu ja Rannamõisa kogukonna aktiivseid naisi ühendav klubirakuke – EENA Rannamõisa klubi. Meie klubi presidendiks sai EENA asutajaliige Kaja Sakala.

Aegade jooksul on meie klubi liikmeteks olnud hulk hakkajaid naisi ning osad neist on jäänud, et koos midagi ägedat ära teha. Rannamõisa klubi on viimased aastad olnud 12-liikmeline. See on just paras arv, et väikeses seltskonnas tunda koostegemise jõudu ja rõõmu, kuid mitte nii suur, et iga üksiku hääl jääks märkamata.

Rannamõisa klubi on teinud üritusi seinast seina – üldarendavaid kohtumisi poliitikute, kirjanike, kunstnike, näitlejate, terapeutide ja arstidega.

Meie klubi liikmetele pakub huvi aiandus, aga ka muud põnevad tegevused. Käeliste tegevuste tulemusena on valminud meil omanäolised keraamikatooted, ehted. Aga me oleme ka koos mediteerinud ja harrastanud joogat, käinud külas kosmeetikasalongis ja prokuratuuris, vaadanud teatrietendusi, külastanud Eesti Saatkonda Helsingis ja tutvunud Soome ärinaistega ning nautinud koos hõrgutisi restoranides.

Klubi väljasõidud on viinud meid oma kaunil kodumaal Narva, Valgamaale ja Saaremaale. Klubi esindus on käinud ka Eestist kaugemal tutvumas ka Moskva ärinaiste ja vaatamisväärsustega.

EENA Rannamõisa klubi liikmed on uudishimulikud ning klubiline tegevus annab meile võimaluse kohtuda huvitavate inimestega, kellega muidu ei pruugi kunagi kohtuda.

Oleme tasa ja targu toimetajad, meile on oluline järjepidevus ja kõikide oma klubi liikmete huvidega arvestamine. Hindame elukestvat õpet, et hoida vaimu ja keha virgena. Koostöös Harku vallavalitsusega tahame aidata oma valla nõrgemaid, toetame jõudumööda pensionäre ja puuetega lapsi. Palgalõhe ja naiste võimestamine pole meile võõrad sõnad, kuid südamelähedasem on iga naise puhul isiklik areng, julgus olla mina ise, tunda rõõmu endast, oma tööst ja lähedastest.

Oleme avatud – ootame enda sekka sarnaste vaadetega äri- ja ametinaisi kogu Harjumaalt. Usume, et koostöös peitub jõud ja värsked ideed leiavad viljaka pinnase.