Sulge menüü

Rannamõisa

VÄIKESE KLUBI MITU NÄGU

BPW Estonia Tallinna klubi sõsarklubina tekkis 2004 aastal Harku vallas väike, Tabasalu ja Rannamõisa kogukonna aktiivsetel naistel põhinev klubirakuke – EENA Rannamõisa klubi, kelle presidendiks sai EENA asutajaliige Kaja Sakala.

Aegade jooksul on klubist läbi käinud mitmeid hakkajaid naisi, mõned on tulnud ja jäänud, et koos midagi ära teha. Rannamõisa klubi on viimased aastad olnud 12-liikmeline. See on just paras arv, et väikeses seltskonnas tunda koostegemise jõudu ja rõõmu, kuid mitte nii suur, et iga üksiku hääl jääks märkamata.

Toimunud üritusi on seinast seina – üldarendavaid kohtumisi poliitikute, kirjanike, kunstnike, näitlejate, terapeutide ja arstidega. Huvi pakub aiandus, käelise tegevuse tulemusena on valminud meil omanäolised keraamikatooted, ehted… oleme koos mediteerinud ja harrastanud joogat, käinud külas kosmeetikasalongis ja prokuratuuris, vaadanud erinevaid teatrietendusi, külastanud Eesti Saatkonda Helsinkis ja tutvunud Soome ärinaistega, nautinud koos hõrgutisi erinevates restoranides. Väljasõidud on viinud meid kaugemate punktidena kaunil kodumaal Narva, Valgamaale ja Saaremaale, esindus on käinud ka Eestist kaugemal tutvumas Moskva vaatamisväärsuste ja ärinaistega.

Oleme uudishimulikud – klubiline tegevus annab võimaluse kohtuda inimestega, kelle uks muidu võib jääda suletuks. Oleme tasa ja targu toimetajad, oluline on järjepidevus ja kõikide huvidega arvestamine. Hindame elukestvat õpet, et hoida vaimu ja keha virgena. Koostöös Harku vallavalitsusega tahame aidata oma valla nõrgemaid, toetame jõudumööda pensionäre ja puuetega lapsi. Palgalõhe ja naiste võimestamine pole meile võõrad sõnad, kuid südamelähedasem on iga naise puhul isiklik areng, julgus olla mina ise, tunda rõõmu endast, oma tööst ja lähedastest.
Oleme avatud – ootame enda sekka sarnaste vaadetega äri- ja ametinaisi kogu Harjumaalt. Usume, et koostöös peitub jõud ja värsked ideed langevad viljakale pinnasele.